Profesjonalna zabudowa balkonu

FAQ

Stosowane przez Nas systemowe profile aluminiowe umożliwiają montaż szyby bezpiecznej 3/3/1. Jest to szyba  klejona warstwowa typu float, przedzielona folią antywłamaniową.
Szczelna konstrukcja przesuwnych okien i drzwi powoduje podniesienie temperatury w okresie zimowym o około 10°C  na samym balkonie. Tym samym tworzona jest izolacja termiczna powodująca wzrost temperatury  w samym mieszkaniu.
W tym celu proponujemy montaż zamków bolcowych ewentualnie blokad mechanicznych ,które w prosty sposób zamykają całą powierzchnię przeszkloną przed otwarciem od zewnątrz.
W celu dokładnego umycia okien można je wyjąć z prowadnic i swobodnie oraz bezpiecznie umyć je na balkonie. Operacje można przeprowadzić zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej.
Proponowana przez Nas konstrukcja jest 100 % szczelna. Posiada otwory odprowadzające wodę na zewnątrz  co zapewnia zawsze suchy balkon.
W celu uzyskania jak największej otwartej przestrzeni można zsunąć wszystkie 4 elementy przesuwne na jedną stronę i uzyskać  3/4  długości wolnej.
Po zainstalowaniu naszych okien lub drzwi z szybą o grubości minimum  5 mm można liczyć na uzyskanie izolacji akustycznej rzędu kilkunastu decybeli.
Pomiary wykonane przez naszego pracownika wiążą się z wzięciem na siebie pełnej odpowiedzialności związanej z zabudową balkonu.
Oczywiście podanie takich pomiarów jest wystarczające do wstępnej kalkulacji ceny.
Pomiar balkonu jest wykonywany przez naszego przedstawiciela i nigdy nie korzystamy z orientacyjnych wymiarów podanych przez klienta.
W czasie całej naszej działalności nawet najwyższe ostatnie kondygnacje nie były ograniczeniem dla montażu zabudowy balkonu.
Transport prowadnic następuje poprzez wciąganie ich na linach od zewnątrz budynku .W ten sposób nawet sześciometrowe elementy są montowane w całości.
Wszystkie prace montażowe wykonywane są bezpośrednio na balkonie co nie wiąże się z żadnymi utrudnieniami w samym mieszkaniu. Wszystkie potrzebne zabezpieczenia są wykonywane przez Naszą firmę.
Oczywiście wszystkie prace odnawiające balkon należy przeprowadzić przed wejściem naszej ekipy i rozpoczęciem obudowy balkonu.
Zdecydowanie proponujemy położenie terakoty przed pracami związanymi z zabudową balkonu.
Montaż przeważnie ogranicza się do jednego dnia roboczego i trwa od 4 do 8 godzin.
Wszystkie stosowane przez Nas profile są anodowane na kolor anody naturalnej czyli matowy srebrny.
Nasza zabudowa balkonu wykonana jest na bazie systemowych profili aluminiowych firmy RIPA.
Okres ten jest uzależniony od kolejki, ilości zamówień i wynosi przeważnie od jednego do dwóch tygodni.
Nasza zabudowa balkonu na podstawie faktury objęta jest 3 letnim okresem gwarancji.
Płatności dokonuje się gotówką po zakończeniu montażu lub przelewem na konto firmy.
Cena określona w umowie jest ceną ostateczną i nigdy nie ulega zmianie.
Tak podpisujemy umowę określającą cenę, zakres prac oraz termin wykonania zabudowy balkonu.
Nigdy nie pobieramy od naszych klientów zaliczek związanych z zamówieniem zabudowy balkonu.
Zamówienia balkonu można dokonać w formie telefonicznej, mailowej lub osobiście w biurze firmy.